O nas

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na stronie internetowej firmy. Jestem licencjonowanym doradcą ds. bezpieczeństwa w transporcie drogowym towarów niebezpiecznych. Specjalizuję się w doradztwie prawnym z zakresu umowy europejskiej dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych ADR oraz ustaw i aktów wykonawczych do ww. przepisów. Posiadam niezbędne kwalifikacje do prowadzenia doradztwa w zakresie umowy ADR oraz prawa ochrony środowiska. Usługi doradcze stanowią główny i najszerszy obszar działania firmy. Jeśli szukacie Państwa porady w zakresie ADR, bądź szukacie doradcy zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy. Ponadto firma świadczy usługi w zakresie biura projektowego w branży sanitarnej. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce „Pozostałe usługi”

Kontakt

Phone Marek Wierzbiński
DORADCA DGSA
( Dangerous Goods Safety Adviser )

mail: marekwierzbinski@tlen.pl
tel. +48 608 193 978

Doradztwo

Oferuję Państwu usługi z zakresu obszaru ADR i pełnienie funkcji doradcy ds. bezpieczeństwa w transporcie drogowym materiałów niebezpiecznych w Państwa firmie.

Konsultacje

Jednorazowych porad i konsultacji bez obowiązku nawiązywania stałej i dalszej współpracy.

Audyt

Oferuję Państwu przeprowadzenie w przedsiębiorstwie tzw. Audytu "0" oceniającego potrzeby i zakres obowiązków wobec wymagań przepisów ADR.

Szkolenia

Szkolenia o charakterze ogólnym, stanowiskowym oraz z zakresu bezpieczeństwa dla Państwa pracowników związanych z przewozem, załadunkiem, rozładunkiem ...